wczytywanie strony...

Klamki, gałki, akcesoria

Klamki, gałki, akcesoria

Oferujemy klasyczne i nowoczesne klamki i gałki drzwiowe cechujące się wysokimi walorami estetycznymi jak również funkcjonalnością, ergonomią i żywotnością.

Materiały, z których wykonane są dobieramy tak, aby pokryły one jak największą możliwą ilość zastosowań docelowych. Dlatego znajdą wśród nich Państwo produkty lekkie i niedrogie, jak i cechujące się wysoką wytrzymałości, masywnością i odpowiednim, ekskluzywnym designem. W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki asortyment odmian klamek, gałek w wersjach:

Produkty na zamówienie

Szanowni Państwo,

Na stronie internetowej KAPRYS-MET, a także w naszym sklepie internetowym znajdziecie cały przekrój proponowanych przez nas produktów. Chcielibyśmy jednak zwrócić uwagę, że jest również możliwość  zamówienia produktów, które nie są wymieniona na naszej stronie, ale znajdują się w ofercie producentów z którymi współpracujemy. 

Proces zamawiania produktu na zamówienie jest prosty i intuicyjny. Wystarczy skontaktować się z naszym Działem Handlowym, który pomoże Państwu w złożeniu zamówienia.

+48 12 2705 050


przej do góry strony