wczytywanie strony...

Zasuwy, zasuwki, rygle

Zasuwy, zasuwki, rygle

Zasuwy, to najprostsza i zarazem najmniej awaryjna konstrukcja zabezpieczająca. Stosowana jest głównie w sytuacjach wymagających szybkich, prostych ale funkcjonalnych rozwiązań.

Zdawałoby się prymitywna konstrukcja zasuw, przybiera w dzisiejszych czasach nowoczesne formy jak i nową filozofię działania. Na nasze produkty z tej gałęzi, składają się i jedne i drugie, czyli najprostsze rozwiązania jak i te znajdujące swoje miejsce w bardziej wyrafinowanych mechanizmach systemów zabezpieczeń. Oferujemy zasuwy różnych wielkości oraz rodzajów:

Produkty na zamówienie

Szanowni Państwo,

Na stronie internetowej KAPRYS-MET, a także w naszym sklepie internetowym znajdziecie cały przekrój proponowanych przez nas produktów. Chcielibyśmy jednak zwrócić uwagę, że jest również możliwość  zamówienia produktów, które nie są wymieniona na naszej stronie, ale znajdują się w ofercie producentów z którymi współpracujemy. 

Proces zamawiania produktu na zamówienie jest prosty i intuicyjny. Wystarczy skontaktować się z naszym Działem Handlowym, który pomoże Państwu w złożeniu zamówienia.

+48 12 2705 050


przej do góry strony