wczytywanie strony...

Samozamykacze

Samozamykacze

O funkcjonalności i użyteczności samozamykaczy drzwiowy, w dzisiejszym zabieganym świecie, nie trzeba nikogo przekonywać.

Oferujemy urządzenia samo-zamykające dla drzwi o dowolnej wadze skrzydła, oraz zróżnicowanych mechanizmach, które pozwalają na zastosowania w nawet najdziwniejszych rozwiązaniach konstrukcyjnych drzwi. Duża żywotność zastosowanych mechanizmów, zapewni Państwu wygodę użytkowania przez długi lata, bez względu na częstotliwość. Oferujemy pełny wachlarz samozamykaczy i akcesoriów do samozamykaczy:

Produkty na zamówienie

Szanowni Państwo,

Na stronie internetowej KAPRYS-MET, a także w naszym sklepie internetowym znajdziecie cały przekrój proponowanych przez nas produktów. Chcielibyśmy jednak zwrócić uwagę, że jest również możliwość  zamówienia produktów, które nie są wymieniona na naszej stronie, ale znajdują się w ofercie producentów z którymi współpracujemy. 

Proces zamawiania produktu na zamówienie jest prosty i intuicyjny. Wystarczy skontaktować się z naszym Działem Handlowym, który pomoże Państwu w złożeniu zamówienia.

+48 12 2705 050


przej do góry strony