wczytywanie strony...

Wkładki bębenkowe

Wkładki bębenkowe

Ważną częścią naszej ofert, składającej się na systemy antywłamaniowe i kontroli dostępu, są wkładki i klucze. Dzięki swoim gabarytom znajdują one zastosowane w sytuacjach, gdzie głównym priorytetem jest wielkość mechanizmu.

Małe rozmiary nie oznaczają obniżonej wartości antywłamaniowej produktów z tej grupy. W naszej ofercie znajdą Państwo wkładki z trwałych i odpornych materiałów, które w połączeniu z wysoką jakością mechanizmu i dokładności wykonania, dają nadzwyczaj wysoką funkcjonalność użytkową. Oferujemy wkładki i klucze:

Produkty na zamówienie

Szanowni Państwo,

Na stronie internetowej KAPRYS-MET, a także w naszym sklepie internetowym znajdziecie cały przekrój proponowanych przez nas produktów. Chcielibyśmy jednak zwrócić uwagę, że jest również możliwość  zamówienia produktów, które nie są wymieniona na naszej stronie, ale znajdują się w ofercie producentów z którymi współpracujemy. 

Proces zamawiania produktu na zamówienie jest prosty i intuicyjny. Wystarczy skontaktować się z naszym Działem Handlowym, który pomoże Państwu w złożeniu zamówienia.

+48 12 2705 050


przej do góry strony